Logo

Приложима ли е разпоредбата на § 11 от преходните и заключителните разпоредби на Закона за висшето образование по отношение на едноличните органи за управление във висшето училище?

Стайков, Ивайло И. (2010) Приложима ли е разпоредбата на § 11 от преходните и заключителните разпоредби на Закона за висшето образование по отношение на едноличните органи за управление във висшето училище? Научни трудове - Русенски университет Ангел Кънчев : Серия 7 Правни науки, 49 . pp. 61-64. ISSN 1311-3321

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
63kB

Official URL: http://conf.ru.acad.bg/bg/docs/cp10/7/7-12.pdf


Item Type:Article
Additional Information:Статията е съобразена с действащото българско законодателство, административната и съдебна практика към 1 септември 2010 година.
Subjects:Law > Administrative law
Law > Labour law
ID Code:1193
Deposited By: Ивайло Иванов Стайков
Deposited On:09 May 2012 09:24
Last Modified:11 Jan 2017 17:45

Repository Staff Only: item control page